7-8 yıldır çok nadiren mastırbasyon yaparak boşalıyordum. yani yaklaşık 2 -3 ayda 1 mastırbasyon yapardım

Ben yaklaşık olarak 7-8 yıldır çok nadiren mastırbasyon yaparak boşalıyordum. yani yaklaşık 2 -3 ayda 1 mastırbasyon yapardım. kendiliğinden rüyada ise 1 ay veya daha fazla sürede boşalıyordum.boşalırkende fışkırma olayı olmuyordu.   5 aydır evliyim şimdi ortalama 3 günde bir ilişkiye giriyorum yeni yeni fışkırmaya başladı. sperm testi yaptırdım. sonuç aşağıda normal sperm çok az acaba zamanla düzelirmi. volüm : 4ml likefaksiyon : N Vizkozite : N sperm konsantrasyonu: 115 milyon toplam sperm sası : 460 milyon motilite : %58 Motl (A) : %2 Motl (B) : %42 Motl(C) : %14 Motl (D) : %42 Normal morfoloji : %1 Baş Anomalisi : : %48 Boyun Anomalisi : %30 Kuyruk Anomalisi : %21

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun görülmüyor