7 ay 7 günlük bebeğime kan tahlili yaptırdım .HGB 10,6 g/dL , HCT 30,2 % çıktı.Sonuçları yorumlar mısınız?

 7 ay 7 günlük bebeğime kan tahlili yaptırdım .HGB 10,6 g/dL , HCT 30,2 % çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmamışsınız ancak kansızlık bulgusu görülüyor.Doktorunuz bu yönde bir tedavi başlayabilir veya ilave testler isteyebilir.