7 aydır bitmeyen kahverengi siyah kum gibi kanamam var ve hiç durmuyor

Merhaba hocam 7 aydır bitmeyen kahverengi siyah kum gibi kanamam var ve hiç durmuyor 7 aydır Kadın Has. Gidiyorum kullanmadigim hormon ilacı ve antibiyotik kalmadi ve hala sorunum devam ediyor kan tahlilleri smear hepsi yapıldı sorun yok deniyo sorun yoksa hocam 7 aydir o kadar ilaca rağmen neden durmadı bu kahverengi kanama başka hangi bölüme gidebilirim hayağımı çok olumsuz etkiliyor çok huzursuzum

Tahlil.com Cevabı :

Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur.
Kahverengi akıntının ne anlama geldiği, bir gebelik belirtisi olup olmadı gibi sorular da sıklıkla Tahlil.com'a geliyor.
Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.