7 ekimde gelmesini beklerden şu anda 17 gün gecikti 11. Günde test yaptım negatifti.Hiçbir adet belirtim Hamile olabilir miyim?

Merhaba ben en son 7 Eylül'de adet gördüm. Ancak 25 Eylül ve 9 Ekim arası erkek arkadaşımla Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve çıplaktık. Adetim hep düzenli değildir ama 7 ekimde gelmesini beklerden şu anda 17 gün gecikti 11. Günde test yaptım negatifti.Hiçbir adet belirtim  Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırmanızda fayda olacaktır.