7 gün negativ0.13/21.gün negativ 0.239/45.gün negativ 0.292/87.gün negativ 0.16/haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım?

7 gün negativ0.13/21.gün negativ 0.239/45.gün negativ 0.292/87.gün negativ 0.16/haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım.Hepside eliza testi.Hocam bu 87 ile 90.gün arasında cok önemli bi değişim olabilinirmi?yrdım edin :(.2 günden beri mide bulntısı var :( 120.gündeyim suan.

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçların normal ancak HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv