7 haftalık gebelik tahlil sonuçları

7 haftalık gebelik tahlil sonuçları sadece TSH ölçümü yapılmış : 0,57 hgb 13 11 haftalık sonuçlarım tsh 0,17 t4 0,95 t3 2,83 hgb11.79 doktorum guatırla ilgili sorun olabileceğini söyledi sizce bu değerler hamilelikte normalmidir şuan 12. haftadayım

Tahlil.com Cevabı : Endokrinolojiye başvurmanız gerekmektedir, ayrıca kansızlığınız açısından da tedavi almalısınız..