7 haftalık hamileyim bugün kan testleri yapıldı sonuçlarımı dr.gösteremedim

Merhaba.. 7 haftalık hamileyim bugün kan testleri yapıldı sonuçlarımı dr.gösteremedim henüz ama kötü durumdayım sanırım:( HGB:9,9 HCT:30,3 MCV:58 MCH:19 RDW-CW:17,7 RDV-SD:34,4 MONO# :0,47 yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hgb değeriniz düşük. Kansızlık gebelerde sık olarak görülebilir. Durumunuzun kötü olduğu anlamına gelmez. Beslenmenize dikkat etmeli ve doktorunuza başvurmalısınız.