7 haftalık hamileyim karın ağrısı vardı acilde idrar testi yapıldı bakteri 49,20 çıktı bebeğe zararı olur mu?

7 haftalık hamileyim karın ağrısı vardı acilde idrar testi yapıldı bakteri 49,20 çıktı bebeğe zararı olurmu

Tahlil.com Cevabı : Şu aşamada bebeğe bir zararı olmaz ama siz bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.İdrar kültürü  tahlili yapılması uygun olacaktır.