7 haftalık hamileyim Tsh 4,15 çıktı?

7 haftalık hamileyim Tsh 4,15 çıktı, doktorum yüksek olduğunu ve st3 ve st4 değerlerini istedi. 2 ay önce yaptırdığımda değerler normal gözüküyordu. hamilelikten dolayı yükselmiş olabilir mi? Bebeğin zeka gelişiminde etkisi konusunda bilgi verir misiniz?ST3 ve ST4 testleri aç karnına mı yapılması gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Şu aşamada ST3 ve ST4 testlerinin de bilinmesi fikir verecektir.Bir endokrinoloji uzmanına da danışmanızda yarar var