7 haftalık hamileyim.1 hafta önce ki kan tahlilimde beta-hcg değerim 31949

7haftalık hamileyim 1 hafta önce ki kan tahlilimde beta-hcg değerim 31949 çıktı ultarason da kesem de bebeği doktor göremedi vajinal ultrason yapılcak cuma günü. son adet tarihim 15 mart 2013 acaba bebeğim var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Vajinal ultrason daha net bir bilgi verecektir. Ultrasonu beklemekten başka yapacak birşeyiniz yok şu anda.