7 temmuzda erkek arkadasimla iliskiye girdik

  7 temmuzda erkek arkadasimla iliskiye girdik bana icime birseyler gittigini soyledi ama disariya bosaldi. 13-17 temmuzda hasta olmam gerekirken 19 temmuzda kahverengi kan geldi iki kere gebelik testi yaptim tek cizgi cikti , tahlil yaptirdim beta hcg 8,26 cikti hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : 5 ve üstü çıkan test sonuçları şüphelidir.Henüz daha çok yeni bir hamilelik bulgusu da olabilir bu sonuç.En iyisi bir kaç gün sonra tekrar test yaptırın Beta Hcg değerinde yükselme görülmesi hamileliği destekleyecektir.