7 yaşında kardeşim var onun wbc değeri 2 çıktı ve bu bizi çok korkuttu ?

 7 yaşında kardeşim var onun wbc değeri 2 çıktı ve bu bizi çok korkuttu bu nasit biey mi yoksa önemli mi

Tahlil.com Cevabı : WBC için 2 gerçekten düşük bir değer.Biran önce testi tekrarlatın,yine böyle düşük çıkarsa,bir çocuk hematoloji uzmanına başvurun.