7 yaşındaki kızımı genital akıntı sebebiyle çocuk doktor götürdüm. Vajinit dedi?

7 yaşındaki kızımı genital akıntı sebebiyle çocuk doktor götürdüm. Vajinit dedi. Zimaks verdi akıntı geçer gibi olduysa da tekrar başladı.kadın doğuma götürdüm.Vagen kültür sonucu.az sayıda epitel hücreleri nadir lökosit gr pozitif koklar gr - çomaklar ince fuziform gr - çomakgörüldü.

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın kültür sonucunda üreyen bir bakteriden söz edilmemiş, mikroskopi yazılmış sadece.Kültür yapıldığından emin misiniz?