7 yaşındaki oğlumda LDH 531 çıktı bu normal mi hastalığı ne olabilir ne tavsiye edersiniz

7 yaşındaki oğlumda LDH 531 çıktı bu normal mihastalığı ne olabilir ne tavsiye edersiniz

Tahlil.com Cevabı : Sonuç raporundaki referans değeri belirtmemişsiniz,ancak yüksek olduğu anlaşılıyor.yUKARIDAKİ YAZIDAN DA ANLAŞILAVCAĞI ÜZERE BİR ÇOK HASTALIKTA YÜKSEK ÇIKABİLİYOR.BİR ÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI İLAVE TAHLİLLER YAPACAKTIR