7 yaşındaki oğlumun gaita testindeki bulgular nedir?

7 yaşındaki oğlumun gaita testindeki bulgular nedir? GÖRÜNÜM : KATI LÖKOSİT :GÖRÜLMEDİ ERİTROSİT :GÖRÜLMEDİ PARAZİT :Protozoon kist ve trofozoit formları ile helmint yumurtalarına rastlanmadı NOT: Her alanda 4-5 maya hücresi görüldü.

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun gaita tahlilinde herhangi bir problem yok.