7 yaşındaki oğlumun idrar tahlil sonuçları neti gösteriyor olabilir. lökosit.........negatif blood ..........++ ?

7 yaşındaki oğlumun idrar tahlil sonuçları neti gösteriyor olabilir.lökosit.........negatifblood ..........++nitrit ...........negatifpH ............6dansite........1.02protein.........negatifglukoz..........negatifketon ..........negatifurobilinojen....normalbilirubin ........negatifidrar mikroskobisi.....10-12 erit

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde eritrosit çıkması olağan değil.Oğlunuzun şikayetine göre ultrason,film veya idrar kültürü gibi tetkiklere ihtiyaç olabilir.