7,5 haftalık hamileyim. Kan tahlili yaptırdım. MO# 0,92 çıktı?

7,5 haftalık hamileyim. Kan tahlili yaptırdım. MO# 0,92 çıktı (normal değerler 0,24-0,36 imiş), EO# da 0,44 çıktı (normal değerler 0,04-0,36) yani benim MO ve EO değerlerim çok yüksek. Sizce neden olabilir? Çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu iki değerin de yüksekliği klinik olarak çok anlamlı değil.Diğer kan sayım değerleri normal ise bir sorun yoktur.Monosit yüksekliği ile ilgili yukarıdaki yazımızda detaylı bilgi bulunuyor