7.6.2014 son adetimin ilk gunuydu. 8.7.2014 te idrar testi yaptim cift cizgi cikti

Merhaba, 7.6.2014 son adetimin ilk gunuydu. 8.7.2014 te idrar testi yaptim cift cizgi cikti. 9.7.2014 te beta hcg 345.5 cikti ultrasonda gorunmedi ama. ne kadarlik gebelik oluyor? bir de surekli kasik kramplarim var ve uyuyorum fazlasiyla. normal mi? Teşekkürler. ...

Tahlil.com Cevabı : Bulgularınız normaldir, Sitemizdeki Gebematik'i kullanarak haftanızı hesaplayabilirsiniz..