8 aylık evliyim. en son 5 martta regl oldum. genelde 30-31 günde olurdum ancak 52 gün oldu?

8 aylık evliyim. en son 5 martta regl oldum. genelde 30-31 günde olurdum ancak 52 gün oldu. önce bir şüphem yoktu ancak son 10 gündür kasıklarım ve belim çok ağrıyor. 1 hafta önce korunmasız ilişki yaşadım hamile olabilirmiyim. bhcg 1 haftada kesin sonuç verirmi? şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG, BEKLENEN ADET TARİHİNDE EN AZ 5 GÜNLÜK BİR GECİKME OLMASI HALİNDE SONUÇ VERİR.