8 hafta önce erkek arkadaşımla yakınlaştım boşalma olmadı direkt temasta olmadı ama zevk suyundan korktum

 8 hafta önce erkek arkadaşımla yakınlaştım boşalma olmadı direkt temasta olmadı ama zevk suyundan korktum bir buçuk saat sonra ella kullandım adetim 10 gün sonra BHGC testi yaptırdım gebelik oluşumu çıkmadı adetim 12 gün gecikti ve dört gün adet oldum daha doğrusu normal adetimden biraz daha farklıydı üstüne görme olmasından korktum ve ellanın etkisi mi bilmiyorum tekrar BHGC testi yaptırdım gebelik oluşumu çıkmadı.İçim hala rahat değil bağırsak hareketlerim mi beni bu kadar endişelendiriyor psikolojik mi bilmiyorum stresliyim tekrar test yaptırmalı mıyım,korkuyorum yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....