8 haftalık hamileyim. ama ara sıra kanamam oluyor. idrar tahlilimde ürobilinojen değeri 3,3-lokosit ++ 75 ve her sahada 10-15 ?

merhaba 8 haftalık hamileyim. ama ara sıra kanamam oluyor. idrar tahlilimde ürobilinojen değeri 3,3-lokosit ++ 75 ve her sahada 10-15 lökosit ve 5-6 eritrosit ile yer yer lökosit kümeleri görüldü diyor.diğer değerler normal. akıntım rahatsız ettiği için yaptırdım testi doktorumda piyeloseptyl ve klamoks 1000 mg verdi. ciddi bir iltihaplanma mı sizce?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com olarak, idrar kültürü yapılmadan bir antibiyotik tedavisine başlanmasını doğru bulmuyoruz bu tür durumlarda.