8 haftalik hamileyim anti rubella igm degerim 1.80 çıktı.

8 haftalik hamileyim anti rubella igm degerim 1.80 çıktı, doktorum kizamikcik geciriyor olabilecegimi soyleyip avidite testi istedi acaba bu sonuc yuzde yuz kizamikcik oldugumumu gosterir lütfen yardimci olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı :

Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş. Hamilelik sırasında Rubella IGM pozitifliği istediğimiz bir durum değildir. Rubella Avidite testini yaptırmanızı biz de öneriyoruz. Buna göre doktorunuz gebeliğinizin süreci konusunda sizi bilgilendirecektir. Geçmiş olsun diliyoruz.