8 haftalık hamileyim Anti toxoplazma İgm 0.58 Anti rubella İgm 1.38 ?

8 haftalık hamileyim Anti toxoplazma İgm 0.58 Anti rubella İgm 1.38 Anti CMV İgm 0.37 çıktı doktor sınırda dedi endişeleniyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz