8 haftalık hamileyim. İdrar tahlili sonucum şöyle 5-6 Epitel, 7-8 Lökosit, bakteri görüldü.

Merhaba, ben 8 haftalık hamileyim. İdrar tahlili sonucum şöyle 5-6 Epitel, 7-8 Lökosit, bakteri görüldü. Tahlil sonucumu sizde değerlendirir misiniz lütfen. bebeğime her hangi bi zararı olur mu bu durumun.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı değerlendirdik.Bu haliyle gebeliği tehdit eden bir durum yok.İdrar yollarınızda bir enfeksiyon olabilir.Şikayetleriniz var ise, gebeliğinizi takip eden doktorunuza başvurun.