8 yıllık şeker hastasıyım ailem de öyle hb 1ac 9.2 dört ay önce 8.8 di

  8 yıllık şeker hastasıyım ailem de öyle hb 1ac 9.2 dört ay önce 8.8 di ve Sedim 60' agızdan ilaç alıyorum kemiklerimde ağrılar var ne yapmalıyım ve bebeğim olabilirmi hamile olmamda bir tehlike varmı

Tahlil.com Cevabı : HBA1C değerleriniz çok yüksek, ilk fırsatta tedavi için bir endokrinoloji uzmanına başvurun, hamilelikte de sorun yaşayabilirsiniz.