84 yaşındayım Demir hapı kullanıyorum gaita tahlillerinde hap kullandığım zaman içinde değer pozitif 3000 çıkıyor

84 yaşındayım Demir hapı kullanıyorum gaita tahlillerinde hap kullandığım zaman içinde değer pozitif 3000 çıkıyor. Demir hapı kullanmadığım Zaman değer negatif çıkıyor . Bu durum Hakkı'nda beni aydınlatmanızı rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Demir zaten gaitadan atılır.Tahlillerde pozitif veya negatif çıkmasının çok da anlamı yok.Doktorunuzun önerilerine göre tedavinize devam edinç