8.5 aylık bebeğimin lökosit değeri düşük çıktı ilk teste 2.77 2.teste ise 2.44 çıktı normal mi?

Merhaba hocam benim 8 bucuk aylık bir bebeğim var grip olmuştu bir anda ateşlendi hastaneye götürdük 4gün yattı atesi düşmediği için kan değerlerini baktılar lökosit değeri düşük çıktı ilk teste 2.77 2.teste ise 2.44 çıktı dr 1 hafta içinde normale döner dedi dönmezse hücrelerine bakılacakmış normalmi bunlar korkmamıza neden yok değilmi ateşi düştü

Tahlil.com Cevabı : Normal değil, wbc osayısı düşük.Grip gibi iral hastalıklarda düşme olabilir, daha sonra yükselme de olacaktır.Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.