9 ay önce doğum yaptım gebeliğimin son 1,5 ayında vücudumda çok şiddetli kaşınmalar başladı

9ay önce doğum yaptım gebeliğimin son 1,5 ayında vücudumda çok şiddetli kaşınmalar başladı.doğumdan 2 aysonra geçti doktorum safra kesemin zarar gördüğünü söyledi. ve şu tahlilleri yaptrdım demir[serum] 44 kreatinin 0.5 sodyum 133 anti hcv 0.24 negatif

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlillere göre kaşıntınızla veya safra kesenizle ilgili birşey söylemek mümkün değil. Safra kesenizin zarar gördüğünü söyleyen doktorunuz size gerekli açıklamaları yapmalı.