9 aylık evliyim pko luyum ve dogm kntrol hapı kullanıyordum yarıda bıraktım

merhbalar. bi sorum olcaktı ben 9 aylık evliyim pko luyum ve dogm kntrol hapı kullanıyodm yarıda bıraktım ilacı çünkü hamile kalmak istiyorum adetlerim çok düzensizdi ilacı bıraktıgımın ertesi gunu birlikte olduk hamile kalma olasılıgım var mıdır ? ilacı bırakalı 4 gun oldu ve adet görmedim hala ?

Tahlil.com Cevabı : tabiki vardır, ancak hastalığınızdan dolayı şansınız daha azdır, doktor kontrolünde olmanızı öneririz..