9 aylık kızımın gece ateşi çıkınca bugün doktora götürdüm kan tahlil yaptırdık: CRP ve WBC yüksek çıktı

9 aylık kızımın gece ateşi çıkınca bugün doktora götürdüm kan tahlil yptırdık sonuçları : CRP 26.01 - WBC :11 - NEU :7.32 - LYM:3,55 normal değerlere göre yüksek sonuçları,RBC:4,56 - HGB:11,2 - HCT:33,4 - MCV :73,3 - MCH :24,6 bunlarda normal değerlere göre düşük sonuçları.dk.Asemax ve ateş düş.verd

Tahlil.com Cevabı : CRP ve WBC yüksekliği enfeksiyon geçirmekte olduğunu düşündüren sonuçlar.Ayrıca kansızlık bulguları da var.