9 aylık kızmın gaıta tahlilinde çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir. Boyasız direkt mikroskopik inceleme B Direkt parazit inc.(manuel) B ?

mrb 9 aylık kızmın gaıta tahlilinde çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir. Boyasız direkt mikroskopik inceleme BDirekt parazit inc.(manuel) BMakroskapi: Yeşil,Şekilsiz,MüküzsüzMıkroskopi: BOL CANDIDA GÖRÜLDÜGAITA HAZIM TESTİ:Et Lifleri: YokYağ Tanecikleri:Yağ Asidi: ArtmışNötral Yağ: NormalSeluloz Parçaları: YokNişasta Taneleri: YokYabancı Hücreler: Eritrosit ve Lökosit Görülmedi.

Tahlil.com Cevabı : Candida görülmesinin bir anlamı yok.Normal sonuçlar