9 haftalık hamileyim Cmv İgg değerim 24 au/ml. Referans değer -<4 belirtilmiş Cmv İgm değerim 0,06 ?

9 haftalık hamileyimCmv İgg değerim 24 au/ml. Referans değer -<4 belirtilmiş Cmv İgm değerim 0,06 index referans değer 0,7 belirtilmisMchc 34.7 g/dl referans deger 31-34 belirtilmiş Bu sonuçlar hAkkinda bilgi verebilirmisiz

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, sorun yok