9 haftalık hamileyim ve 6 haftalıkken yaptırdığım tahliller: CMV IgG 29 pozitif,Rubella(kızamıkçık)IgG 109 pozitif

 9 haftalık hamileyim ve 6 haftalıkken yaptırdığım tahlillerden bazıları aşağıdaki gibidir. Hastaneden bir sorun olmadığı söylendi fakat aklıma takılan durumlar var cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler. CMV IgG 29 pozitif,Rubella(kızamıkçık)IgG 109 pozitif

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Rubella ve CMV IG G pozitifliği hamilelikte olağan bir sonuçtur.IG M pozitifliği olsaydı bir sorun teşkil edebilirdi.