9 yaşında cocukta idrarda protein in(++) çıkması neyi ifade eder?

9 yaşında cocukta protein in(++) çıkması neyi ifade eder.convulex srp ve stretera 18 mg tab kullaniyor. Idrar saat 10 da alınıp yapıldı.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonucunda, idrar analizinde  protein çıkması normal değildir, Bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Çocuk Nefroloji bölümüne başvurulması uygun olacaktır.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.İdrar tahlilinde idrarda protein görülmesi ne anlama gelir?