9 yaşında kızım var ve tsh si ilk tahlilde 7.44 çıktı bir sonra kinde ise 6.45 çıktı?

 9 yaşında kızım var ve tsh si ilk tahlilde 7.44 çıktı bir sonra kinde ise 6.45 çıktı bu durum tehlikeli olabilirmi .doktorlar ultrason olmadan bişey söyleyemeyiz dedi ultrason da iki ay sonra ya gün verildi

Tahlil.com Cevabı : TSH değeri yüksek çıkmış kızınızın,şu aşamada tahlillerin bitmesini beklemelisiniz