93 günlük kızımız 12 Mart tarihinde Glokom bölümünden ameliyat olacak ve yapılan tetkikler sonucunda bazı değerleri yüksek çıktı?

Merhabalar, 93 günlük kızımız 12 Mart tarihinde Glokom bölümünden ameliyat olacak ve yapılan tetkikler sonucunda bazı değerleri yüksek çıktı. Bu değerlerin anlamları ve sorun teşkil eder mi? HEMOGRAM WBC 14,3 H HGB 11,2 L HCT 33,9 L RDW 15,7 H PLT 534 H LYMPH 10,4 H NEU% 15,7 L LYMPH% 72,6

Tahlil.com Cevabı : Hafif de olsa kansızlık bulguları var, doktor bu yönde gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.