94-97 all tanısı aldım şuan remisyondayım hiç bir sorunum yoktu

94-97 all tanısı aldım şuan remisyondayım hiç bir sorunum yoktu fakat son on gündür dalak bölgesinde dolgunluk hissi var ve nefes alırken batma hissi yaşıyorum 11.07.2013 de kan testi yaptrdım herşey normaldi fakat dün bir kan tesiti yaptrdım plt 132 çıktı yardımcı olursanız sevinirim normal mi

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun. Tek başına Plt değeri ile size bir yorum yapma imkanımız yok. Tavsiyemiz  hematoloji uzmanınıza muayene olmanız.