Abstinens süresi 3, volum 3cc ,likefaksiyon 60 dk.

mhb hocam yasım 26, abstinens süresi, 3 volum 3cc ,likefaksiyon 60 dk. vizkolizite normal, ph 7.5 , aglütünasyon yok, sperm konsantrasyonu 65 milyon% , 1-progresif hızlı hareket 5%, 2-progresif yavaş hareket 28%, 3-lökalize yerinde hareket 32% 4- hareket etmeyen 35% , yuvarlak hücre m/ml L1X10 üssü

Tahlil.com Cevabı : Hızlı hareketli sperm hücresi yüzdesi biraz düşük çıkmış. Bir üroloji uzmanı ile görüşmenizde fayda var.