Abstinens süresi:4 gün miktar:2.7 ml renk:krem görünüm: opelasan likefaksiyon süresi:50 dk ph:7.8 non-sperm hücre:2 (lökosit )milyon 7 ml sperm sayısı:10

Hocam şimdiden teşekkürler.benim spermiyogram sonuçlarım:Abstinens süresi:4 günmiktar:2.7 mlrenk:kremgörünüm: opelasanlikefaksiyon süresi:50 dkph:7.8non-sperm hücre:2 (lökosit )milyon 7 mlsperm sayısı:108 milyon/mltoplam sperm sayısı:291.6 milyonaglutinasyon: yokmotilitehızlı ileri hareketli:%28yavaş ileri hareketli:%22yerinde hareketli:%12hareketsiz:%38sonuç ise normospermi yazıyor.benim bu sonuçlar ile çocuk sahibi olmam mümkün mü cevap verirseniz çok sevinirim hocam saygılar.

Tahlil.com Cevabı :

Genel olarak normal sonuçlar, ancak spermlerin şekline dair bir bilgi yok.