Açlık kan şekeri 107 ,trigliserit 833 ,total kolestrol 254 ,hdl kolestrol 28 ,non hdl 217

 24 yaşındayım tahlil sonuçlarımı değerlendirirmisiniz lütfen açlık kan şekeri 107 ,trigliserit 833 ,total kolestrol 254 ,hdl kolestrol 28 ,non hdl 217 ,tsh 4.15 ,serbest T4 0.84

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit değeri çok yüksek, kolesterol değerleri de . Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.