Açlık şekerim 107 tok şeker tahlilim 100 çıktı. Babam da şeker hastası. Doktorum bir şey yememem gerektiğini söylemişti fakat ben kola içtim. Etkisi olur mu?

Tahlil.com Cevabı : En az 8 saatlik açlık yeterlidir bu nedenle sonuç koladan pek etkilenmiş görünmüyor. Prediyabetiksiniz yani diyabet riskiniz var aman dikkat. Bir de gece yarısı bile kola içiyorsanız yeme düzeniniz çok bozuk, bu da bir kez daha aman dikkat dememizi gerektiriyor.