Acth 4,9 kortizol 8,99 glukoz 65 sabah saat 8:30 da aç karnına verdim tahlili sizce bir sorun var mı?

Acth 4,9 kortizol 8,99 glukoz 65 sabah saat 8:30 da aç karnına verdim tahlili boy:170 kilo:44 yaş 28 bayan tahlili yenilediler 10 gün sonra sonuç verecekler bu durumda on gün sonra beni nasıl bi haber bekliyor.aydınlatırmısınız. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kilo düşüklüğünedeniyle bir takım tahliller yapılıyor.Tahlil sonuçlarınıza göre bir tedavi uygulanacaktır.