Adet bitiminden 1 gün sonra ilişkiye girdim, prezervatif yoluyla ama bir ara prezervatifsiz bir 2 dk. ilişkim oldu

 Adet bitiminden 1 gün sonra ilişkiye girdim, prezervatif yoluyla ama bir ara prezervatifsiz bir 2 dk  ilişkim oldu arada. İçime boşalma olmadı ama zevk suyu akmış olabilir belki. Hamilelik riski ne kadardır hocam?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapmanı öneririm.

b******* :

mrhb beta hcg değerim 63927,75 cıktı hamilemiyim

Cevap:

Evet bu sonuca göre hamilesiniz, doktora gitmenizi öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.