Adet dönemimden 10 gün önce dayanılmaz şekilde kasık ağrılarım oluyor 4 gün civarı sürüp geçiyor

Adet dönemimden 10 gün önce dayanılmaz şekilde kasık ağrılarım oluyor 4 gün civarı sürüp geçiyor adet olduğumda tekrar kasık ağrılarım başlıyor. İletişimsizlikten dolayı doktorum gaz ilacı verip gönderdi ama hala geçmiyor ne yapmayalım ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda başka bir doktora, mümkünse bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.