Adet düzensizliği ve yüzümün yan kısımlarında kulak önlerinde çene altında meydana gelen sivilceler

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliği ve yüzümün yan kısımlarında kulak önlerinde çene altında meydana gelen sivilceler için kadın doğuma gittim hemogram tahlilinde kanda EOS% 0,9 çıktı diğer değerler (Biyokimya) normal çıktı. İdrar testinde ise Bilirubin + Protein + Nitrit pozitif lökosit 28 eritrosit 342 Epitel ise 19 çıktı doktorum sonuçlarıma bakmadan çıkıp gitti yorumlayabilir misiniz ? şimdiden teşekkürler.