Adet düzensizliği yaşıyordum doktora gittim yasmin verdi ve 6 ay kullan dedi .

 Adet düzensizliği yaşıyordum doktora gittim yasmin verdi ve 6 ay kullan dedi . bende 6 ay kullandım . 7. ay yani kasım ayında kullanmadım 27 kasımda hasta olmam lazımdı olmadım bugün 4 gun oluyor gecikeli üstüne görmedim ama hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şüpheniz var ise ve daha önemlisi beklenen adetinizde en az 1 haftalık bir gecikme varsa idrarla bir gebelik testi yapın veya bir sağlık kuruluşuna başvurup Kanda Beta HCG testi yaptırın.Hamile olup olmadığınızı anlamanın en kolay yolu bu.Gerekirse test sonucunu da bize sorarak yorumlarımızı alabilirsiniz. Adet düzensizliğiniz, nedenleri ve tedavisi konusunda ise bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.