Adet düzensizliğim var

Adet düzensizliğim var iki tane foliküler kistimin olduğunu söylediler kan değerlerim normal sadece hemoglobinim 9.4 ve endimetriyum 8.3mm idi. Sonra diğer bi mens günümde (adetimin 19.günü) üni hastanesine gittim kist yok endimetriyum 9mm dediler ne yapmalıyım tedavi önermiyorlar bekarım

Tahlil.com Cevabı : Folliküler kist adet öncesi oluşan ve adetle genellikle kaybolan bir kisttir, ancak ciddi kansızlığınız var, hematoloji uzmanına gitmenizi öneririz..