Adet gecikmesi beklemeden bir gebelik testi yaptık ve 2 çizgi çıktı, bunun güvenilirligi ne kadardır?

Tahlil.com Cevabı : Her testin güvenilirliğine dair bilgiler içinde çıkan bilgilendirme broşüründe belirtilmektedir

c****** :

son adetim 11 eylüldeydi ve hala adet olmadım.ne kadar beklemelyim test yaptırmak için ve varsa ultrasonda çıkarmı teşekkürler.

Cevap:

Ortalama adet görme Surenizi biliyorsunuzdur en az 5 gün gecikme olursa test yaptirin

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.