adet gördüm, 5 gün sürdü ve rengi kırmızıydı üstüne görme gibi değildi. hamile olma ihtimalim hala var mı?

daha önceden de sorunumu dile getirmiştim. 24 nisanda sürtünmeden ilişkiye girdik sadece zevk suyu bulaşmış olabilir.1 mayısta adet gördüm, 5 gün sürdü ve rengi kırmızıydı üstüne görme gibi değildi. dün idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı hamile olma ihtimalim hala var mı. teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Anlattıklarınızdan yola çıkarak; hamilelik ihtimali görünmüyor.