Adet görmeden de hamile kalmış olabilir miyim? Bu tür vakalar var mıdır? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

13 haziranda adet gördükten sonra adet görmedim ve temmuz 14 te idrar testi yaptığımda gebe değildim. Ancak 3 ağustos ta test yaptığımda hamileliğimi öğrendim. Adet görmeden de hamile kalmış olabilir miyim? Bu tür vakalar var mıdır? Bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Adet görmemiş olmanız adetinizin gecikmesini gösteriyor zaten, gebe kalmanız için de zaten böyle bir süreç gerekmekte.Sizin gibi milyonlarca vaka var, merak etmeyin..